Центр технічної творчості та комп'ютерних технологій
Середа, 2020-08-05, 11:24 AM
Меню сайту
Відділи закладу
інформація
Курс валют

Курс валют от Fin.org.ua

Безкоштовні СМС

Мапа гостей
free counters
Free counters
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Січень » 30 » Наказ про підсумки районного конкурсу-виставки "Космічні фантазії"
1:39 PM
Наказ про підсумки районного конкурсу-виставки "Космічні фантазії"
Центр технічної творчості та комп’ютерних технологій НАКАЗ м. Костопіль 24 січня 2013 р. № 6 Про підсумки проведення районного заочного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» На виконання наказу управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 23.01.2013 р. №37 «Про проведення обласного заочного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії», Положення про проведення обласного заочного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії», плану роботи Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій, плану заходів відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації 18.01.2013 року на базі Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій відбувся районний заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії» Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я». Відповідно до результатів роботи журі НАКАЗУЮ: 1. Нагородити грамотами Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій призерів особистої першості районного заочного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» за зайняті відповідно ПЕРШЕ, ДРУГЕ і ТРЕТЄ місця: В розділі «КОСМІЧНЕ МИСТЕЦТВО» а) в секції «ЛІТЕРАТУРА ТА ЖУРНАЛІСТИКА» літературний твір: Рибак Галину, ученицю 8 класу Головинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за оповідання «Подорож у минуле» - І місце; Кидюк Любов, ученицю 7 класу Бичальської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів за оповідання «Космічна прогулянка» - ІІ місце; Власюка Руслана, учня 9 класу Борщівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів за оповідання «Пригода у Новорічну ніч» - ІІІ місце. Вірш: Кондратюка Дениса, учня 6 класу Бичальської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів за вірш «Космічний дивосвіт» - І місце; Кицель Олену, ученицю 7 класу Бичальської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів за вірш «Дивний сон» - ІІ місце. сценарій гри: Ярмольчук Марію, вихованку творчого об’єднання «Комп’ютер + англійська мова» Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій за гру - І місце. репортаж: Дідух Анастасію, вихованку гуртка «Початкове технічне моделювання + комп’ютер» Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій за радіорепортаж «Світ цікавого» - І місце. стаття: Колошву Вікторію, вихованку Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій за статтю «Киснедихальні бактерії –вісники життя» - І місце; Гончарука Олександра, вихованця творчого об’єднання «Комп’ютер + англійська мова» Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій, за статтю «Таємничий супутник Землі» - ІІ місце. б) в секції «ОБРАЗОТВОРЧЕ ТА ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО» малюнок: Позняхівського Дмитра, вихованця Дитячої школи мистецтв за роботу «Занепад цивілізації sapiens» - І місце; Тріль Вікторію, вихованку Дитячої школи мистецтв за роботу «Планета веселих бульбашок» - ІІ місце; Сорочук Анну, вихованку Дитячої школи мистецтв за роботу «Мешканці астероїдів» - ІІ місце; Омелянчука Михайла, вихованця Дитячої школи мистецтв за роботу «Міжгалактичний футбол» - ІІІ місце. Рахильчука Дмитра, вихованця Дитячої школи мистецтв за роботу «Дослідження недомової планети» - ІІІ місце. Дедеру Дениса, вихованця Дитячої школи мистецтв за роботу «Третя планета сузір’я Змії» - ІІІ місце. графіка: Томащука Владислава, вихованця гуртка «Художня обробка каменю» Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій за роботу «Нове життя» - І місце; Регезу Максима, вихованця гуртка «Художня обробка каменю» Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій за роботу «Відродження планети» - ІІ місце. фотографія: Дідух Анастасію, вихованку фотовідеостудії Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій за роботу «Чорна діра» - І місце; Гончарука Олександра, вихованця фотовідеостудії Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій за роботу «Нібіру наближається» - ІІ місце; Колошву Вікторію, вихованку фотовідеостудії Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій за роботу «Парад планет» - ІІІ місце; колаж: Колектив вихованців гуртка «Початкове технічне моделювання» Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій за роботу «Політ до сузір’я Ведмедиці» - І місце; вироби із дерева: Волянюка Олександра, учня 8 класу Ставецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів за роботу «Вішалка для одягу «Ракета» - І місце; вироби із паперу: Пісковець Дарину, вихованку гуртка «Комп’ютер + англійська мова» Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій за роботу «Ракета на старті» - І місце. Ренєву Катерину, вихованку гуртка «Оригамі» Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій за роботу «Молитва за Землю», - ІІ місце. вироби із ниток: Колектив гуртка «Технологія виготовлення народної іграшки» Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №8 за роботу «Планета веселих бабусь» - І місце. вироби із бісеру: Семашко Ліану, ученицю 9 - В класу загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів №6 м. Костополя, вихованку гуртка «Бісероплетіння» за роботу «Відкриєш Космос – пізнаєш Світ» - І місце. аплікація: Колектив гуртка «Комп’ютер + англійська мова» Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій за роботу «Війна світів» - І місце. макети: Філіпова Руслана, учня 6 класу Борщівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів за роботу «Райдужна галактика» - І місце. 1.2. В розділі «КОСМІЧНА ІСТОРІЯ І ФІЛОСОФІЯ» Цимбалюка Артема, вихованця гуртка «Комп’ютер + англійська мова» Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій за роботу «Малий астрономічний словник» - І місце; Власюка Руслана, учня 9 класу Борщівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів за роботу «Таємниці Чорної діри» - І місце; Івашенюту Олександра, вихованця гуртка «Космічне макетування» Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій за роботу «Джеймс Брадлей батько аберації» - ІІ місце; Остапчук Ірину, ученицю 7 класу Дюксинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за роботу «Еволюція уявлень людства про Всесвіт» - ІІ місце; Качана Антона, вихованця гуртка «Мала академія наук» Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій за роботу «Виникнення зір» - ІІІ місце; Деркача Вадима, учня 11-А класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 за роботу «Вивчення людиною небесних світил та Космосу» - ІІІ місце; Луцов’ят Ірину, ученицю 11-Б класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 за роботу «Внесок українських вчених у розвиток космонавтики» - ІІІ місце. 2. Контроль за виконанням наказу покласти на методиста Л.Павлюк. Директор І.Гончарук
Категорія: Новини ЦТТКТ | Переглядів: 1149 | Додав: ARTIST | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Форма входу
Кібербезпека
Кібербезпека та захист інформації. Презентація Кібербезпека
Наша кнопка


електронна скринька

cttkt@ukr.net

Годинник
Слухай українське
УХ - радіо

Сайти Рівненщини
партнери сайту
Уроки HTML
Урок 1
Урок 2
Архів записів
Друзі Сайту

Категорії розділу
Відео [0]
Новини ЦТТКТ [208]
Новини ЦТТКТ
Профспілка [5]
Kostopil © 2020