Центр технічної творчості та комп'ютерних технологій
Вівторок, 2024-06-25, 4:35 AM
Меню сайту
Відділи закладу
інформація
Курс валют

Курс валют от Fin.org.ua

Безкоштовні СМС

Мапа гостей
free counters
Free counters
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Квітень » 26
18 квітня 2013р. на базі Костопільського центру технічної творчості та комп’ютерних технологій відбувся семінар керівників учнівських технічних об’єднань загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів з картингу на тему: «Здійснення навчально-виховного процесу відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів і здібностей гуртківців на заняттях творчих об’єднань з картингу».
Перед присутніми виступив директор Комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Южаков В.В., який розповів про стан, проблеми та перспективи розвитку спортивно-технічного напрямку у позашкіллі нашої області.
Учасники семінару обговорили положення обласних змагань з картингу та оглянули трасу в смт.Березне.
Нагадаємо, що відкриті змагання учнівської молоді з картингу відбудуться 17 травня 2013р. на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради та Бе ... Читати далі »
Категорія: Новини ЦТТКТ | Переглядів: 537 | Додав: Klark | Дата: 2013-04-26 | Коментарі (0)

22 квітня 2013 року о 15.00 в приміщенні Рівненської державної обласної бібліотеки відбулося відкриття обласної виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість — тобі, Україно!». Організатором проведення виставки є комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради та Рівненська державна обласна бібліотека.
Конкурс проводився серед творчих робіт учнівської молоді, пов’язаних із вирішенням конкретних проблем в галузі науки, техніки та виробництва, а також на вільну тему за розділами виставки-конкурсу. На виставку були представлені експонати до кожного із запропонованих розділів (електротехніка та радіоелектроніка, промислова техніка, транспортні засоби, сільськогосподарська техніка, технічні навчальні посібники, екологія, енергозбереження, медицина, біологія, сільське господарство, спортивно-технічне моделювання, космічна техніка, техніка майбутнього, історичні моделі, ігри та ігра ... Читати далі »
Категорія: Новини ЦТТКТ | Переглядів: 566 | Додав: Klark | Дата: 2013-04-26 | Коментарі (0)

24 — 25 квітня 2013 року на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради відбувся обласний конкурс-змагання юних фотолюбителів «Ми – діти України!».
Команда у складі гуртківців відеостудії ЦТТКТ Дідух Анастасії та Наумець Наталії (керівник Пігаль Людмила Володимирівна) здобули друге призове місце.
Вітаємо призерів!!!
Категорія: Новини ЦТТКТ | Переглядів: 535 | Додав: Klark | Дата: 2013-04-26 | Коментарі (0)

17 – 20 квітня 2013 року у місті Києві відбувся Всеукраїнський конкурс з початкового технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку. У заході взяли участь представники з 17 областей України, серед яких була команда від комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді».
Приємно, що у її складі був вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» Костопільського центру технічної творчості та комп’ютерних технологій Владислав Пригонов (керівник Павлюк Леся Ростиславівна). У впертій боротьбі, Влад, поклав у скарбничку нашої області дві срібних та дві бронзових медалі, забезпечивши таким чином друге командне місце.

http://www.rvosvita.org.ua/news/1891-komanda-rivnenskoyi-oblasti-zdobula-prizove-misce.html
... Читати далі »
Категорія: Новини ЦТТКТ | Переглядів: 639 | Додав: Klark | Дата: 2013-04-26 | Коментарі (0)

Пошук
Форма входу
Кібербезпека
Кібербезпека та захист інформації. Презентація Кібербезпека
Наша кнопка


електронна скринька

cttkt@ukr.net

Годинник
Слухай українське
УХ - радіо

Сайти Рівненщини
партнери сайту
Уроки HTML
Урок 1
Урок 2
Архів записів
Друзі Сайту

Категорії розділу
Відео [0]
Новини ЦТТКТ [208]
Новини ЦТТКТ
Профспілка [5]
Kostopil © 2024