Центр технічної творчості та комп'ютерних технологій
П`ятниця, 2020-08-14, 9:04 AM
Меню сайту
Відділи закладу
інформація
Курс валют

Курс валют от Fin.org.ua

Безкоштовні СМС

Мапа гостей
free counters
Free counters
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Програма гуртків

Фотовідеостудія
[ Викачати з сервера (18.5 Kb) ] 2010-11-25, 5:26 PM

Сьогодні, мабуть, кожному із нас важко уявити своє життя без фотографії, кіно та телебачення. Тому ці види мистецтва зараз стали найпопулярнішими серед учнівської молоді.

Метою програми є формування засобами фото-, кіномистецтва компетентної, цілеспрямованої та духовної особистості. Особистості, яка має своє бачення життя, свою думку і гідно відстоює її у своїй творчості.

 Завданням програми є не тільки навчити дітей раціонально та правильно працювати із цифровою фото-відеоапаратурою, а й розвивати продуманий творчий підхід до побудови композиції фотокадру, до написання сценаріїв відеофільмів.  На заняттях гуртка розвивається творча уява дітей, фантазія, уважність, наполегливість, охайність та старанність. Велика увага приділяється національно-патріотичному, естетичному вихованню, проводиться робота з гуртківцями  по збереженню довкілля. Висвітлення актуальних проблем сьогодення викликає у вихованців студії інтерес до фото- та кіномистецтва.

Програма розрахована на учнів 5-8 класів. Учні першого року навчання знайомляться із основами фотографії; найпоширенішою, доступною для учнів фото-відеоапаратурою і обладнанням; основними етапами фотопроцесу та створення фільму. Багато годин виділяється  для практичного фотографування та відеозйомці.

При виконанні  практичних робіт учні повинні  навчитись правильно вибирати об’єкти зйомки, дотримуватися вимог техніки безпеки.

Програма другого року навчання розрахована на учнів 7-11 класів. Вона враховує рівень засвоєння матеріалу першого року навчання, нахили та зацікавленість гуртківців окремими напрямами фотографування та відеозйомок. Гуртківці поглиблено вивчають будову сучасної цифрової фото -, відеоапаратури. Також впроваджується вивчення основ професійної цифрової фотографії: наукової, рекламної, художньої, репортерської.

Вагоме місце у програмі другого року навчання займає практична робота. Гуртківці мають досконало вивчити правила безпеки життєдіяльності й охорони праці, обережно використовувати цифрову фото - та відеоапаратуру.

Категорія: Програма гуртків | Додав: ARTIST
Переглядів: 2094 | Завантажень: 233 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Форма входу
Кібербезпека
Кібербезпека та захист інформації. Презентація Кібербезпека
Наша кнопка


електронна скринька

cttkt@ukr.net

Годинник
Слухай українське
УХ - радіо

Сайти Рівненщини
партнери сайту
Уроки HTML
Урок 1
Урок 2
Друзі Сайту

Категорії розділу
Розробки Уроків [1]
Розробки Уроків
посібники [8]
методичні посібники
Програма гуртків [9]
Програма гуртків
Корисна література [0]
книги, журнали
XXXL [1]
Листи [1]
Накази МОН [10]
Постанови КМУ [6]
Програми [1]
Розпорядження [1]
Самоврядування [2]
Укази ПУ [6]
Наші журнали [2]
журнал "Гурток"
Публічна інформація [1]
Kostopil © 2020